5

İşyeri Paket Sigortası ile işyeri binanızı, muhteviyatınızı (demirbaş, makine-tesisat, emtea vb.) ve camlarınızı, paket olarak biraraya getirilmiş otomatik teminatlar çerçevesinde sigorta güvencesi altına alabilirsiniz. Otomatik teminatlara ilave olarak, isterseniz sunacağımız ek teminatlardan dilediğinizi seçerek kapsamı genişletebilir, ihtiyaçlarınıza en uygun alternatifi yaratabilirsiniz.

Günümüzde en çok kullanılan sigorta sistemlerinden biri olan iş yeri sigortası ile iş yerlerinizi her türlü olumsuzluğa karşı koruma altına alabilirsiniz. İş yeri sigortacılık sistemleri için belli bir standarttan bahsetmek mümkün değildir. Bu sebeple paket içerikleri değişiklik göstermektedir. İş yeri sigortalarının kapsam alanına baktığımız zaman hırsızlık, doğal afetler, yangın, yıldırım, cam kırılması, araç çarpması, enkaz kaybı ve kira kaybı gibi konuların genelde en çok kullanılan sistemler olduğu görülmektedir.

İş Yeri Sigortası ile iş yerinizi ve muhteviyatınızı yangına, hırsızlığa ve doğal afetlere karşı güvence altına alın.

 

Bizimle İletişime Geçin!

Son derece nitelikli bir yapı ile hizmetlerini sürdüren acentemize gelerek iş yeri gibi hayatımızda büyük bir öneme sahip mekanlarımızı garanti altına alacak ve bu anlamda son derece olumlu bir hizmet elde etmiş olacaksınız. Profesyonel bir bakış açısına sahip olmak istiyorsanız acentemizi tercih etmelisiniz.